جنس قلزی تابلو برق

توضیحات:

 • به نام خدا

  این تابلوها دارای بدنه ای از جنس فلز هستند. فلزاتی که توسط رنگ الکترواستاتیک، رنگ آمیزی می شوند. برخی از تابلو های برق فلزی نیز توسط ورقه های گالوانیزه ساخته می شوند. معمولا تابلو های برق فلزی را در محیط های بیرونی نصب می کنند. 

  زیرا این تابلو ها به دلیل داشتن ورقه های استیل ضد زنگ، برای محیط های مرطوب و محیط های اسیدی مناسب هستند. تابلو های برق فلزی یک مزیت عالی دارند. آن هم شکل پذیری فلز است. با همین خاصیت می توان تابلو های فلزی را در ابعاد مختلفی تولید نمود. 

  از طرف دیگر تابلو های فلزی از هزینه ی مناسبی برخوردار هستند. اما با تمام این مزایا، تابلو های فلزی معایبی نیز دارند. مثلا استفاده از تابلو های فلزی به دلیل رسانا بودن فلز، خطر برق گرفتگی را افزایش میدهد. 

  یا این که استفاده از این تابلو در محیط های مرطوب، معمولا بعد از 10 سال نیاز به تعویض پیدا می کنند. هیچ فلزی نمی تواند بیش از این مدت در برابر رطوبت دوام آورده و از بین نرود. تابلو های برق فلزی در مواقع آتش سوزی نیز چندان امنیت ندارند.

  زیرا اگر در نزدیکی این تابلو ها اتش سوزی رخ دهد، فلز به سرعت به حرارت بالا می رسد و تمام تجهیزات داخل خود را از بین می برد.


 • تهیه و تنظیم توسط آند کیش
  تماس : 09123139086
  انتشار مطلب در :